بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ

هدف ما در دیجیتال مارکتینگ ساخت تجربه ای خوب برای مشتریان از برند شما در فضای دیجیتال است. مسؤلیت کوشا استفاده از تمام منابع و ابداع روشی خلاقانه و بی همتا برای معرفی برند شما در فضای دیجیتال است. اهمیت داشتن نامی خوب در فضا و رسانه های دیجیتال بر هیچ کس پوشیده نیست. این روزها هر کس قبل از اقدام به خرید هر گونه محصولی سری به وبسایت سازنده و شبکه های اجتماعی میزند تا در مورد آن محصول تحقیق کند تجربه ای که آن فرد در حین جستجوی نام برند خواهد داشت تاثیری مستقیم بر تصمیم گیری او در خرید آن محصول دارد.

یکی از مزایای دیجیتال مارکتینگ استفاده از روش تبلیغات ویروسی است. در این روش با استفاده از رسانه های اجتماعی مشتریان شما هر یک به فروشنده ای تبدیل خواهند شد که به تبلیغ محصولات شما میپردازند. هدف ایجاد انگیزه و تشویق مشتریان به اشتراک گذاری مطالب تبلیغاتی مانند: ایمیل ها، صفحات وب، ویدئو ها، عکس، بازی های انلاین و … است. مهم ترین مزیت این روش آن است که این اشتراک گذاری معمولا به صورت خودجوش خواهد بود و هزینه ی تبلیغات کاهش میابد.

طراحی و توسعه وبسایت

طراحی و توسعه وبسایت

در دنیای کسب و کار مدرن، نقش یک وبسایت حرفه‌ای در موفقیت بیزینس، از برندینگ تا فروش، انکار ناپذیر است. در واقع وبسایت، بزرگترین ویترین دیجیتال کسب و کار شماست. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی کوشا در کنار شماست، تا با توجه به تمام ویژگی‌های منحصر به فرد برندتان، شفاف‌ترین تصویر ممکن از فعالیت‌های خود و ارزشی که خلق کرده‌اید را به مخاطب ارائه دهید. خدماتی که آژانس کوشا در این زمینه فراهم کرده‌است، از اولین گام‌های تعیین استراتژی تا طراحی و توسعه وبسایت، از انتخاب و اجرای راهکارهای سئوی محتوا تا سئوی تکنیکال و لینک‌سازی و ... بستر دیجیتالی را برای معرفی هرچه بهتر کسب و کار شما فراهم می‌سازد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی پدیده نوظهوری است که شاید تا همین دهۀ گذشته، پیش‌بینی تأثیرات شگرف آن برای ساختن رابطه‌ای پویا و تعاملی با مخاطب برند قابل پیش بینی نبود. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ کوشا از آغاز فعالیت خود، به‌طور ویژه‌ای به‌روی شبکه‌های اجتماعی و استفاده از آن‌ها به‌عنوان ابزاری بسیار ارزشمند در دیجیتال مارکتینگ تمرکز داشته است. به همین دلیل تجارب ارزنده و موفقیت‌های بسیاری از همکاری با معتبرترین برندهای داخلی و بین المللی را در کارنامۀ خود دارد. با سپردن شبکه‌های اجتماعی برند خود به آژانس تبلیغاتی کوشا می‎‌توانید آسوده خاطر باشید که یک تیم حرفه‌ای و متخصص تمام توانایی‌های خود و ابزارهای موجود را به کار می‌گیرد که پلنی استراتژیک، خلاقانه، یکپارچه و ثمر بخش را متناسب با کسب و کار شما طراحی و به بهترین نحو اجرا ‌کند.

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا

هیچ کسب و کاری نمی‌تواند بدون تحلیل دقیق رقبای خود، تصویر جامعی از موقعیت فعلی خود داشته باشد. این امر به‌خصوص در دنیای دیجیتال مارکتینگ با سرعت تغییرات بسیار بالا و ابزارهای نامحدودی که در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد، اهمیت بسیار بیشتری دارد. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ کوشا، با بکارگیری دقیق‌ترین ابزارهای روز دنیا، عملکرد رقبای شما را در زمینه‌های مختلف فعالیتشان، در شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ بررسی و داده‌های جمع‌آوری شده را تحلیل نموده گزارش جامعی را تقدیم شما خواهد کرد.

ایده‌پردازی و تولید وایرال ویدیو

ایده‌پردازی و تولید وایرال ویدیو

فاکتورهای زیادی در تولید یک محتوای ویروسیِ تأثیرگذار و به‌یادماندنی مؤثرند. ایدۀ‌ خلاقانه، تیم تولید قدرتمند و پروموت هدفمند. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ کوشا با اشراف کامل بر تمام این پارامترها، در کنار شماست تا صدای برند شما باشد. تجربه‌های موفق پیشین ما، مانند وایرال ویدیوی روز پدر برند گلرنگ یا وایرال ویدیوی سفر با نسکافه، گواهی بر این موضوع‌اند که ترکیب خلاقیت و مهارت همواره محکوم به موفقیت است.

رپرتاژ آگهی و سایر انواع تبلیغات دیجیتال (تبلیغات کلیکی، بنری، همسان و ...)

رپرتاژ آگهی و سایر انواع تبلیغات دیجیتال (تبلیغات کلیکی، بنری، همسان و ...)

داشتن ترافیک کافی به‌روی وبسایت یکی از مهمرین اهداف مارکتینگی هر کسب و کاریست. در کنار ترافیک ارگانیکی که وارد وبسایت شما می‌شود، برای ماندن در رقابت با سایر برندهای فعال در دیجیتال مارکتینگ، باید از ابزارهای مختلفی استفاده کرد. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی کوشا در این مسیر همراه شماست، تا با بکارگیری ابزارهای متناسب با نیاز شما ترافیک هدفمند و مطلوب را جذب ‌کند.

گزارش دهی پیوسته

گزارش دهی پیوسته

در کنار تمام اکشن‌هایی که در زمینۀ دیجیتال مارکتینگ اجرا می‌شوند داشتن گزارش از فعالیت‌ها و آوردۀ آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی کوشا همواره توجه ویژه‌ای به این بخش داشته است. در آژانس تبلیغاتی کوشا به‌صورت پیوسته گزارش‌هایی در قالب هفتگی و ماهانه و همچنین گزارش‌های جامع فصلی از تمام اقدامات صورت گرفته برای برند شما تهیه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرند. این گزارش‌ها، علاوه بر فراهم آوردن امکان ارزیابی فعالیت‌های انجام شده، می‌توانند برای تعیین استراتژی مسیر آتی دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما یک راهنمای عملی باشند.

پروژه های دیجیتال آژانس تبلیغاتی کوشا

قبلی
بعدی