کسب رتبه ۱ در تبلیغات محیطی برای آژانس تبلیغاتی کوشا

در این صفحه میخوانید:

هرساله شرکت های تبلیغاتی فعال در حوزه مشاوره و فروش تبلیغات محیطی (بیلبورد، عرشه پل، استرابورد و …) توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران اعتبارسنجی می‌شوند و بر مبنای شاخص‌های کمی مؤثر مانند سرویس دهی، مهارت، تخصص، منابع مالی، رضایت مشتریان و سایر قابلیت‌های مرتبط با تبلیغات رتبه‌بندی می‌شوند. امسال آژانس تبلیغاتی کوشا با کسب بالاترین امتیاز در شاخص‌های مؤثر ذکر شده موفق به دریافت رتبه ۱ تبلیغات در ارایه خدمات رسانه های محیطی شده است.

ارایه خدمات مشاوره و فروش رسانه های محیطی شامل بیلبورد، عرشه پل، استرابورد و …، طراحی و اجرای کمپین‌های مبتنی بر رسانه‌ محیطی، چاپ و نصب بیلبورد‌های شهری گوشه‌ای از خدمات آژانس تبلیغاتی کوشا در این حوزه محسوب می‌شود.
تا کنون کمپین‌های تبلیغاتی برند‌های مطرح ایرانی و بین‌المللی بسیاری توسط آژانس تبلیغاتی کوشا در پررفت‌وآمدترین و پرترافیک‌ترین نقاط تهران و سایر شهر‌های ایران اکران شده است. برای آشنایی با مشتریان کوشا و کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانید به بخش پروژه‌های وب‌سایت کوشا مراجعه فرمایید.

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی خلاق، برخورداری از رسانه‌های متنوع در تمام شهرهای کشور و استفاده از نیروی متخصص و حرفه‌ای، قیمت گذاری مناسب و سرویس خوب دلایل اساسی در اجرای کمپین‌های محیطی اثر‌گذار محسوب می‌شود که در کوشا تمام این ظرفیت‌ها در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

در مورد پروژه کمپین ۳۶۰ درجه مایع‌دستشویی اکتیو، بیشتر بدانید.

برای کسب اطلاع و دریافت مشاوره در حوزه مشاوره و طراحی کمپین‌های ۳۶۰ درجه از طریق شماره‌های ۸۸۲۰۸۵۹۱ ۰۲۱ و ۰۲۱۸۸۲۰۶۸۹۹ ما در ارتباط باشید و برای اجاره و سفارش بیلبورد و سایر رسانه‌های محیطی در تهران و تمام ایران به صورت مستقیم با واحد رسانه به شماره ۰۹۱۲۴۰۴۰۰۶۰ در تماس باشید.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *